Projekt przygotowany we współpracy z Odmładzaniem na Surowo

          „Terapeutyczny ogród zmysłów dla dzieci z różnymi niepełnosprawnościami” to projekt przygotowany we współpracy z Odmładzaniem na Surowo. Mariusz Budrowski i Agnieszka Juncewicz to ludzie o wielkich sercach, którzy uwielbiają tworzyć piękne rzeczy. 12 miesięcy temu powstał projekt „Odmładzanie na Surowo”, którego celem jest uświadamianie ludzi jak poprawić zdrowie, odzyskać energię i znaleźć swoją drogę do długowieczności.

Mariusz i Agnieszka są witarianami od września 2016 roku. Zainspirowali się surowym stylem życia, ponieważ w związku z niewłaściwą dietą w dość młodym wieku zaczęli mocno podupadać na zdrowiu. Utraciwszy zaufanie do farmacji, już w 2009 rozpoczęli poszukiwanie właściwej drogi do zdrowia i długowieczności. Poprzez sokoterapię, następnie odstawienie pokarmów mięsnych, po kilku latach poszukiwań doszli w końcu do witarianizmu, który okazał się najlepszym sposobem na odzyskanie zdrowia, energii i przedłużenie życia.

         Przeczytali ponad 500 książek, obejrzeli kilkaset filmów i odbyli kilkanaście kursów na całym świecie, aby móc zgłębić tę wiedzę oraz pomóc wyzdrowieć sobie i swoim najbliższym. Teraz robią wszystko, aby w najbardziej przystępny sposób podzielić się tą wiedzą z innymi.

Wejdź na stronę www.odmladzanienasurowo.com i dowiedz się więcej o Mariusz Budrowski i Agnieszka Juncewicz

Odtwórz wideo