„Centymetry Szczęścia” w „Terapeutycznym Ogrodzie Zmysłów”

action-activity-balls-296302
Soccer into goal success concept
rg4-1024x768

Pomóż dzieciom niepełnosprawnym bez problemów korzystać z Ich nowoczesnego boiska. 2,5 zł w tej zbiórce to 1cm bieżący ogrodzenia, dzięki któremu osoby z niepełnosprawnością ruchową będą mogły aktywnie uprawiać sport. Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę. Sam zdecyduj, ile chcesz ufundować Centymetrów Szczęścia!

W ramach projektu „Terapeutyczny Ogród Zmysłów” dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Hucie dostały zmodernizowane boisko. Będą na nim mogły aktywnie spędzać czas. Boisko jest już niemal w pełni funkcjonalne – brakuje na nim tylko ogrodzenia, które ułatwiłoby korzystanie z niego dzieciom niepełnosprawnym. Sprawność ruchowa wielu z nich nie zawsze jest wystarczająca, by panować nad piłką. W odpowiedzi na Ich specjalne potrzeby, Fundacja follow Me wpadła na pomysł otoczenia boiska siatką piłkochwytów.

Chcemy kupić i zamontować 160 metrów bieżących siatki piłkochwytów o wysokości 5 metrów. Koszt 1 centymetra bieżącego to 2,5 zł. Za każdą, nawet najmniejszą wpłatę, będziemy bardzo wdzięczni, bo każda to kilka centymetrów szczęścia więcej.

Możesz dokonać wpłaty za pośrednictwem portalu zrzutka.pl

Fundacja follow Me, SOSW w Hucie oraz Dzieciaki Huciaki z całego serca pragną podziękować Darczyńcom, którzy wsparli naszą zrzutkę. Są to:

Tomasz Sokołowski

Magdalena Knieć

Paweł Olejarz

Wiesława Borek

Piotr Faber

Agnieszka Boroń

Rafał Potucha

Tomasz Łysakowski

Anna Jędrzejewska

Renata Chmielnicka

Marcin Pastuszka

Katarzyna Suwała

Aleksandra Więckowska

Agata Łomińska

Katarzyna Kamińska

Katarzyna Sońta

Anna Ciecieląg

Emilia Sobieraj

Maryla Miłek

Anna Chołuj

Agata Smolarczyk

Monika Mroczkowska

Mateusz Dryka

Bartosz Kowalski

Marta Procka

Magdalena Kozłowska